MJM to zaprzyjaźnione studio stomatologiczne w Wadowicach, które polecam z czystym sumieniem jako miejsce, gdzie można znaleźć najlepszych fachowców.

Jakiś czas temu, została podjęta decyzja o odnowieniu strony i wizerunku całego studia.

W tym celu wykonaliśmy sesję wizerunkową.  Sfotografowaliśmy wszystkich pracowników w celu stworzenia ich profili zawodowych na stronie internetowej studia.

Wykonane zostały także fotografie prezentujące wnętrza i lekarzy przy pracy, tak aby każdy potencjalny pacjent jeszcze przed umówieniem wizyty, mógł się przekonać w jakich warunkach będzie leczony i poddawany zabiegom.

Zbudowanie odpowiedniego wizerunku jest szalenie ważne w tej branży, gdzie chodzi o zaufanie i delikatność, a także profesjonalizm najwyższej klasy. Nikt z nas nie powierzyłby swojego cennego uzębienia byle komu. Chcemy być leczeni w najlepszych warunkach, na najwyższej jakości sprzęcie oraz przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Takie jest studio MJM, a fotografie potwierdzają i współtworzą odpowiedni wizerunek pozwalając na budowanie marki solidnej i dobrej, a także przyjaznej pacjentom.