Ewelina to osoba, którą znam już dobrych kilka lat. Zawsze zarażała energią, pozytywnym nastawieniem i chęciami do realizowania marzeń. Jest wysoko wykwalifikowaną specjalistką od SPA…. ale także kimś, kto przede wszystkim promuje holistyczne spojrzenie na człowieka. Wie, że ciało, duch i umysł tworzą całość i tylko w ten sposób można pomagać innym.

Przez lata tworzyła i prowadziła SPA w Polsce i Wielkiej Brytanii. Konsultuje tworzenie nowych placówek, zna się na tym jak mało kto.

Naszym celem było stworzenie portfolio Eweliny prezentujące ją jako osobę profesjonalną, o wysokich umiejętnościach i kompetencjach, ale jednak przede wszystkim pracującą dla człowieka i człowieka szukającą w kontaktach z innymi.

Spotkanie z Eweliną to jak zastrzyk witamin. Znacie takie osoby, dla których chcieć to móc. To zdecydowanie jedna z nich… a przy tym posiadająca ogrom wiedzy, którą wciąż rozwija.

Fotografie miały być zatem proste, eleganckie, ale bez zbytniego zadęcia. Ewelina pracuje z ludźmi blisko, nie stoi za szklaną szybą bankowego okienka. Zależało nam na tym, by pokazać jej osobowość, otwartą i pełną empatii, ale wciąż zdecydowaną i mającą swoje zdanie.

Zdecydowałyśmy się na ciemną kolorystykę kadrów, która wycisza i koi. Minimalizm kolorów i formy również nawiązuje do dyskretnego uroku z jakim kojarzy się SPA światowej klasy.