Iza jest nie tylko piękna, ale i pracowita i ambitna. Osiągnęła sukces i zawdzięcza to własnej pracy, motywacji i chęciom. 

Cieszę się, że mogłam ją poznać. Jest niezwykle inspirująca. 

Poza dyrektorskim stanowiskiem, nadal troszczy się sama o swoje klientki. Aktywnie doradza w pielęgnacji i doborze właściwych kosmetyków. 

Zależało nam zatem na kilku kwestiach. 

Musiałyśmy Izę zaprezentować jako osobę ciepłą, otwartą przyjaciółkę od piękna, która podzieli się nowinkami, pokaże super szminkę i zrobi rewelacyjną maseczkę.

Ale Iza to także lider. Ma pod sobą spory zespół, który z sukcesem prowadzi, wspiera i motywuje. Dziewczyny ją uwielbiają. W tym wypadku chciałyśmy postawić na wydobycie jej cech przywódczych, umiejętności zarządzania i zdecydowany charakter, który prowadzi ją konsekwentnie po sukces. 

Dajcie znać jak się nam udało. My jesteśmy zadowolone z efektów. 

Powstało mnóstwo fotografii, które Iza z pewnością przez długi czas będzie mogła wykorzystać z powodzeniem do promocji siebie w mediach społecznościowych.

Aaaaa … przy okazji nie mogłam się oprzeć…. jako doradca piękna jest najlepszym dowodem na skuteczność swojej pracy i doświadczenia i to piękno pokazałyśmy już w zupełnie innej odsłonie w sesji kobiecej….. na którą zapraszam tutaj.