Fotografia biznesowa i dobry portret biznesowy to dzisiejsze “must have” każdego profesjonalisty, freelancera, artysty, przedsiębiorcy, menedżera.

Komunikując się z otoczeniem mówisz kim jesteś, jaki wykonujesz zawód i, jakie posiadasz kompetencje. Portret biznesowy powinien zawierać w sobie wszystkie te elementy. 

Dlatego pierwszy krok w realizacji sesji biznesowej, to konsultacja, podczas której ustalamy jakie są Twoje oczekiwania, kim jesteś i w jaki sposób mogę Ci pomóc wykreować właściwy wizerunek.

Fotografia wizerunkowa to fotografia dostosowana do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

Ma za zadanie zaprezentować Twój biznes w jak najlepszym świetle, również kreując jednocześnie właściwy wizerunek w oczach potencjalnych klientów, kontrahentów, pracowników czy akcjonariuszy.

W celu umówienia się na sesję zapraszam do kontaktu!

portret-dziewczynki-wykonany-podczas-sesji- studyjnej

SESJE INDYWIDUALNE

Sesja fotograficzna zawiera w sobie następujące elementy:

  • konsultację dotyczącą sesji i możliwości zaprezentowania klienta
  • 2 stylizacje
  • najlepszej jakości kadry, starannie wyselekcjonowane i przygotowane
  • wydruki 15×23 cm oprawione w eleganckie passe-partout
  • wybrane kadry w wersji elektronicznej umożliwiającej samodzielne zamawianie odbitek
  • możliwość wyboru z większej ilości zdjęć oraz zamówienia dodatkowych kadrów zgodnie z cennikiem
portret-usmiechnietej-kobiety

CENNIK

6 fotografii – 450 zł
10 fotografii – 680 zł
15 fotografii  – 850 zł

DODATKOWE UJĘCIA Z SESJI

Fotografia 15×23 cm oprawiona w passe- partout 20x30cm wraz z plikiem cyfrowym 60 
Fotografia 20×30 cm oprawionej w passe – partout  30x45cm wraz z plikiem cyfrowym 70 zł
Fotografia 30×45 cm oprawionej w passe – partout  50x70cm wraz z plikiem cyfrowym 85 zł

zespol-kilogramy-podczas-sesji-wizerunkowej

REPORTAŻ Z WYDARZENIA

Fotografie wykonane są w stylu reportażowym, składającym się z naturalnych i niepozowanych zdjęć. Jest możliwość wykonania zdjęć portretowych i grupowych wykonane na życzenie.

Ilość zdjęć nie jest limitowana, zależy od intensywności wydarzeń. Zdjęcia otrzymujecie w formie elektronicznej na pendrive.

Wersja srebrna

do3 h reportażu

750 PLN

Wersja złota

5-6 h reportażu

1300 PLN

Wizerunek jest w dzisiejszych czasach jedną z najważniejszych kart przetargowych w biznesie.  Fotografia wizerunkowa i portrety biznesowe mają na celu przedstawienie osoby w najkorzystniejszym świetle. Jest wykorzystywany  w małym i dużym biznesie, a także przez osoby pełniące kreatywne zawody, takie jak artyści i freelancerzy. 

Fotografia wizerunkowa pozwala kreować właściwy wizerunek firmy i osoby, pozwala na kreatywne podejście do tematu i prezentację firmy w sposób wpływający na emocje odbiorcy. To rodzaj fotografii, który ma zrobić dobre wrażenie pod każdym względem.

sprawdź ofertę

Fotografia reklamowa to najogólniej pojęte zdjęcia wykonane z przeznaczeniem sprzedaży. Tak jak reklama jest przysłowiową dźwignią handlu i to jest jej cel.

Mogą być to zdjęcia produktowe, wykonane w celu prezentacji produktu w jak najbardziej korzystny sposób i zamieszczone w sklepie internetowym.

Fotografia reklamowa jednak to pojęcie znacznie szersze.  Przedmioty i usługi można pokazywać na wiele sposobów, które zachęcą potencjalnego nabywcę do ich kupna. 

Reklama za pomocą zdjęcia ma promować produkt czy usługę. 

Fotografia reklamowa często staje się grafiką informacyjną doskonale wypełniającą treść oferty sprzedażowej.

sprawdź ofertę

Event może przynieść sukces firmie także długo po jego zakończeniu. Dlatego odpowiednia i profesjonalna dokumentacja zdjęciowa wydarzenia jest świetnym narzędziem promocyjnym, gotowym do wykorzystania w wielu materiałach marketingowym online i offline. 

Dobrze zaplanowana sesja fotografii eventowej dostarcza materiału, który się nie zużywa.

Zdjęcia z imprez i ważnych spotkań biznesowych czy okolicznościowych to wspaniała możliwość do budowania wizerunku firmowego, prezentacji pracy w firmie oraz osiągnięć pracowników i pracodawców. 

sprawdź ofertę

Zdjęcia wnętrz, czy architektury także należą do szerokiej dziedziny fotografii reklamowej. Wykorzystywane są w katalogach, czasopismach, portalach, czy stronach internetowych. Coraz więcej właścicieli nieruchomości, lokali, hoteli czy restauracji, dostrzega potrzebę posiadania odpowiednio skonstruowanego banku zdjęć wizerunkowych, które są wykorzystywane na wielu polach działań marketingowych. 

Jest bardzo potrzebna na rosnącym rynku developerów i handlarzy nieruchomościami, oraz biznesów ściśle związanych z miejscem i jego charakterem. 

sprawdź ofertę