Po co firmie event? Dlaczego warto inwestować czas, energię, zaangażowanie pracowników i niemałe pieniądze w eventy firmowe?

Chociażby dlatego, że już od dziecka nauczeni jesteśmy iż najskuteczniej i najłatwiej człowiek uczy się poprzez zabawę czy aktywne spędzanie czasu. Podstawowym celem każdej imprezy jest zmiana zachowania, wiedzy czy postawy uczestników danego wydarzenia. 

Dobrze zaplanowany i przeprowadzony event może znacznie zwiększyć:

  • świadomość marki,
  • zaprezentować nowości w ofercie,
  • budować właściwy wizerunek oparty na ekspertyzie,
  • zmobilizować załogę do wydajniejszej pracy,
  • dostarczyć świetnego materiału zdjęciowego, który praktycznie się nie zużywa.

Dobrze przemyślane eventy pomogą przybliżyć i markę i ofertę danej firmy, a w ostatecznym rozrachunku skuszą klientów.Rozbudowane systemy motywacyjne stały się już standardem w większości polskich firm.

Pracodawcy są zgodni, iż poczynione inwestycje przekładają się bezpośrednio na pozytywną atmosferę w pracy, wzrost zaangażowania i efektywności pracowników, zwiększenie sprzedaży i wiele innych. Stanowią one źródło satysfakcji także w zakresie rozwoju indywidualnego, który coraz częściej decyduje o postrzeganiu pracodawców. 

Event może przynieść sukces firmie także długo po jego zakończeniu. Dlatego odpowiednia i profesjonalna dokumentacja zdjęciowa wydarzenia jest świetnym narzędziem promocyjnym, gotowym do wykorzystania w wielu materiałach marketingowym online i offline. 

Oferuję zarówno wykonanie dokumentacji fotograficznej z wydarzenia, jak i organizację warsztatów i szkoleń o tematyce fotograficznej dla różnych grup odbiorców. 

W mojej ofercie znajduje się również propozycja Metamorfoz czyli mini sesji fotograficznych wraz z makijażem i stylizacją.

Fotografia eventowa to dobrze wykonany reportaż z uroczystości, wydarzenia, imprezy czy szkolenia. 

Bez względu na to czy jest to Christmas party czy szkolenie na kilka tysięcy osób, dobre zdjęcia reportażowe będą w stanie oddać charakter wydarzenia, jego najważniejsze momenty oraz cel.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Warsztaty i szkolenia fotograficzne to doskonały pomysł na firmowy event. Dla wszystkich chłonnych użytecznej wiedzy podanej w atrakcyjny sposób proponuję imprezę w formie warsztatów, podczas których uczestnicy odkryją tajniki pracy z aparatem. 

Temat warsztatów, zakres merytoryczny i praktyczny zależy od długości wydarzenia oraz ilości uczestników. Program zawsze jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Metamorfozy to minisesja fotograficzna wraz z makijażem.

Podczas spotkania uczestnicy otrzymują:
– indywidualnie dobraną pielęgnację skóry twarzy,
– warsztaty makijażowe,
– mini sesje portretową.
Całość przy zastosowaniu kosmetyków z najwyższej półki, które każdy może przetestować samodzielnie. Makijaż wykonywany jest samodzielnie, co również stanowi część warsztatową, jednak pod czujnym okiem specjalistki i przy jej pełnym wsparciu.
Na koniec spotkania wykonujemy mini sesję fotograficzną.

SPRAWDŹ OFERTĘ

W fotografii nie ma gotowych recept na każdą sytuację.
Zrozumiesz i poczujesz na czym polega fotografowanie przy użyciu lampy oraz jakie narzędzia masz do dyspozycji aby Twoje zdjęcia osiągnęły jakość, jaka do tej pory, była poza Twoim zasięgiem.
Na tych warsztatach odkryjesz „Amerykę” !

SPRAWDŹ OFERTĘ