Fotografuję ludzi, pomagam w tworzeniu identyfikacji wizualnej. Razem stworzymy profesjonalny wizerunek Ciebie i Twojego biznesu. Lata pracy w agencjach i działach marketingu pozwalają mi być marketingowcem i fotografem jednocześnie.

Praca ze mną to proces, podczas którego szczegółowo zaplanujemy założenia i cele dotyczące komunikacji wizualnej Ciebie i Twojego biznesu, a następnie przekuwamy je na obrazy, które są najszybszą i najbardziej efektywną drogą do budowania wizerunku oraz relacji z otoczeniem. 

Swoją pracą szerzę światopogląd, że dobry portret wzmacnia przede wszystkim emocję zaufania – jedną z podstawowych więzi międzyludzkich.

Wierzę, że zaufanie buduje się swoim wizerunkiem i swojej roli upatruję właśnie w procesie budowania profesjonalnego wizerunku i marki.

To połączenie pozwala mi być w tym miejscu, w którym jestem i wciąż się rozwijać.

Fotografuję ludzi biznesu, przedstawicieli różnych branż, liderów, przedsiębiorców, menedżerów, profesjonalistów, indywidualistów, twórców i artystów, całe zespoły, grupy i indywidualne osoby znajdujące się na różnym etapie zawodowym.

Dzięki fotografii mogę proponować moim klientom coraz lepsze rozwiązania i doradztwo w zakresie identyfikacji wizualnej, budowania marki osobistej i tworzeniu właściwego wizerunku całych organizacji oraz firm.

 

Zapraszam

Iza  Faber