Fotografuję ludzi, pomagam w tworzeniu identyfikacji wizualnej. Razem stworzymy profesjonalny wizerunek Ciebie i Twojego biznesu.

Tworzę portrety, na których będziesz autentyczny, a przy tym pokażesz światu to co w Tobie najlepsze.

Swoją pracą szerzę światopogląd, że dobry portret wzmacnia przede wszystkim emocję zaufania – jedną z podstawowych więzi międzyludzkich.

Wierzę, że zaufanie buduje się swoim wizerunkiem i swojej roli upatruję właśnie w procesie budowania profesjonalnego wizerunku i marki.

Fotografia biznesowa i pomoc w tworzeniu właściwej komunikacji wizualnej osób indywidualnych oraz firm, to moja pasja, która pozwala mi łączyć wykształcenie i doświadczenie z zakresu marketingu oraz fotografii. 

Odkąd porzuciłam pracę w marketingu wyłącznie, na rzecz fotografii i możliwości bycia freelancerem, wciąż rozwijam się w obu tych dziedzinach. Okazało się, że jedno znakomicie współgra z drugim. 

Fotografia jest pasją,a marketingowa przeszłość ogromną pomocą,, aby tę pasję realizować i aktywnie wspierać moich klientów. 

To połączenie pozwala mi być w tym miejscu, w którym jestem i wciąż się rozwijać.

Dzięki niemu współpraca z osobami odpowiedzialnymi za wizerunek i marketing firm, jest znacznie prostsza i zrozumiała dla obu stron.

Fotografuję ludzi biznesu, przedstawicieli różnych branż, liderów, przedsiębiorców, menedżerów, profesjonalistów, indywidualistów, twórców i artystów, całe zespoły, grupy i indywidualne osoby znajdujące się na różnym etapie zawodowym.

Ważne miejsce w fotografii portretowej, w której się specjalizuję, zajmuje fotocoaching.

Dzięki fotografii mogę proponować moim klientom coraz lepsze rozwiązania i doradztwo w zakresie identyfikacji wizualnej, budowania marki osobistej i tworzeniu właściwego wizerunku całych organizacji oraz firm.

 

Zapraszam

Iza  Faber