Blog

Być kobietą… – stylizowana sesja portretowa Kraków

Beata-1-4
FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Być kobietą… – stylizowana sesja portretowa Kraków

Widzieliście już zapowiedź, zatem czas na resztę. Jak wspominałam, o mojej modelce można by sporo opowiadać, ale nie w tym rzecz. Ważne jest to, że dzięki temu spotkaniu powstały portrety, które sprawiły jej dużo radości, a mnie satysfakcji.

Rzadko kiedy na co dzień mamy czas aby ktoś nas starannie uczesał, zrobił makijaż i dobrał stroje. Dlatego właśnie warto sobie o tym czasem przypomnieć. Tak po prostu. Dla samej siebie. Dla własnej przyjemności, poprawy humoru i trochę……. zaskoczenia znajomych ;)

Okazuje się, że każda z nas potrafi wyglądać jak przysłowiowy milion dolarów i wcale nie trzeba tęsknie spoglądać na piękne modelki patrzące na nas z kolorowych magazynów.

Dobra makijażystka, zdolna fryzjerka, lekko stuknięty fotograf, wesoła atmosfera i okazuje się, że z lustra patrzy na nas 200% normy glamour’u .

Żeby jednak portret był dobry, a muza magnetyzowała…. musi mieć jeszcze w sobie to coś. Siłę, charakter, mądrość… a tego, moja modelka ma aż nadto :)

 

sesja kobieca Kraków malarski portret kobiety sesja dla kobiet kraków kobieca sesja portretowa Kraków stylizowana sesja kobieca Kraków stylizowana sesja kobieca Kraków stylizowana sesja kobieca Kraków sesja kobieca w stylu retro sesja kobieca w stylu retro sesja kobieca w stylu retro sesja kobieca w stylu retroByć kobietą

Zostaw tutaj swoje przemyślenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *