Ola to jedna z mam, które są częścią naszego Wadowickiego klubu Mamarazzi. Wspólnie przygotowujemy obecnie projekt fotograficzny, który sprawia nam masę frajdy. Dziś nie jest jednak dzień i czas aby zdradzać szczegóły.

Na to będziecie musieli jeszcze chwilę poczekać.

Dziś natomiast mogę Wam pokazać kilka kadrów, które powstały niejako przy okazji. Ola oczekuje narodzin synka i ogromną przyjemność sprawiło mi zrobienie jej tych kilku dodatkowych niejako ujęć.

Sesje ciążowe to piękna pamiątka. Wiele kobiet ma często ogromne zastrzeżenia do własnego wyglądu i czuje się mniej atrakcyjna niż zazwyczaj. Zupełnie niepotrzebnie. Myślę, że taka sesja to dobra terapia i przekonanie się, że w tym wyjątkowym okresie wyglądamy absolutnie wyjątkowo i, że warto te chwile zatrzymać.

Pamiętajcie, że fotograf jest nie tylko po to by stać za aparatem, ale również po to by sprawić byście poczuły się piękne, byście mogły celebrować Waszą kobiecość, poczuć się piękne i z przyjemnością wspominać ten czas. To nasze zadanie i nasza już w tym głowa, aby taka sesja była niezwykłym przeżyciem.

Wspólnie możemy ustalić koncepcję i pomysł na sesję, zadbać o każdy detal i dać Wam piękne wspomnienia zatrzymane na zawsze.

Kadrów jest zaledwie kilka, właśnie dlatego, że nie były one głównym celem tej sesji, ale raczej dodatkiem do większego projektu, nad którym pracujemy zespołowo.

IMG_2908-1-2 IMG_2916-2-2 IMG_2921-1-2 IMG_2923-3-4-2 IMG_2928-4 sesja ciążowa wadowice