Basia miała urodziny. Basia ma też super mamę i super fajne przyjaciółki. Po pierwsze mama. Mama postanowiła zrobić dziewczynom nie lada niespodziankę w postaci wspólnej sesji fotograficznej. Ale to nie wszystko! O nie! Moje piękne, młode modelki miały się poczuć jak prawdziwe gwiazdy. Do całego pakietu został również dołączony profesjonalny makijaż w wykonaniu Pani Asi. Och, a Pani Asia to zna się na rzeczy! Maluje modelki (te już dorosłe i pracujące w zawodzie) każdego dnia. Przywiozła ze sobą wielki kufer wypakowany prawdziwymi skarbami, za które każda kobieta 8+ dałaby się pokroić.

Dziewczyny były pod wrażeniem. Śliczne buzie wyglądały jeszcze śliczniej. Zwłaszcza, że moje gwiazdy całą noc gofrowały włosy na tę okazję i malowały pazury.

Same miały sporo ciekawych pomysłów na zdjęcia, przebierały w przyniesionych szmatkach, wiatr rozwiewał włosy i balony, kwitła kreatywność w pozowaniu, której pewnie niejedna Cindy czy Anja mogłyby pozazdrościć ;)

Dość gadania jednak. Kochani, z ogromną przyjemnością prezentuję Wam dziś sesję Basi i jej przyjaciółek. W końcu życie ma się tylko jedno i warto dobrze z niego skorzystać.

urodziny Basi-17 urodziny Basi-13 urodziny Basi-7 urodziny Basi-37 urodziny Basi-29 urodziny Basi-24 urodziny Basi-21 urodziny Basi-18 urodziny Basi-3 urodziny Basi-15 urodziny Basi-16 urodziny Basi-26 urodziny Basi-32