Blog

Sesja kobieca Moniki….

sensualne zdjęcia kobiet
FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Sesja kobieca Moniki….

Monika chciała zrobić swojemu mężowi prezent po powrocie po dłuższej nieobecności do domu. Chciała aby mógł też zabrać coś ze sobą jak ponownie wyjedzie.

Subtelna i kobieca sesja były znakomitym pomysłem. Długo omawiałyśmy wspólnie co możemy zrobić aby zdjęcia były kobiece, nieco tajemnicze, i aby moja modelka czuła się komfortowo, co jest równie ważne.

Na dzień dobry zobaczyłam piękną blondynkę, która od razu powiedziała mi, że jest bardzo zestresowana … na szczęście udało nam się szybko stopić pierwsze lody i nawiązać dobry kontakt.

Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, moja modelka się zrelaksowała sama nie wiedząc kiedy, a efektem tego są piękne zdjęcia, które jak sama stwierdziła, będą dla niej pamiątką również za wiele lat, kiedy będzie wspominać zatrzymaną na nich młodość i urodę.

Dla mnie samej, bardzo ważna jest atmosfera podczas sesji. W końcu mam do czynienia z kobietami, które nie są zawodowymi modelkami i często nie są nawet świadome jaki potencjał w nich drzemie i ile posiadają atutów.

Największą radość sprawia mi, jak widzę zaskoczenie moich modelek faktem, że jest w nich tyle piękna, które wystarczy tylko dostrzec.

Zapraszam Was do oglądania zdjęć z tej owocnej sesji kobiecej.

 

IMG_6313 IMG_6342 IMG_6374 Untitled-3IMG_6413 IMG_6439 IMG_6449 IMG_6473 IMG_6522 IMG_6565 Untitled-1IMG_6567 Untitled-2IMG_6584 IMG_6597 IMG_6618 IMG_6633

Zostaw tutaj swoje przemyślenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *