Blog

Asia – sesja wizerunkowa trenerki fitness

druk-3
FOTOGRAFIA BIZNESOWA / FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Asia – sesja wizerunkowa trenerki fitness

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Zdjęcia wizerunkowe, jak sama nazwa wskazuje, tworzą wizerunek osoby i firmy. W przypadku Asi to szczególnie ważne. Jest trenerką fitness i wiele kobiet przychodzących do jej klubu, przychodzi tam ze względu na nią i sposób w jaki pracuje i prowadzi zajęcia.

Asia jest taka trochę Wadowicką legendą. Od lat prowadzi klub fitness i po takim czasie, dosłownie wszystko wołało o rebranding, odświeżenie wizerunku i stworzenie, lub raczej wzmocnienie, silnej marki osobistej, jaką jest.

Zdjęcia, które wykonaliśmy podczas sesji miały kilka istotnych założeń. Agencja reklamowa pracująca dla Asi potrzebowała nowego pakietu zdjęć reklamowych do materiałów promocyjnych i odświeżenia całego klubu.

Potrzebne były również typowo wizerunkowe i biznesowe fotografie, które prezentują sylwetkę Asi oraz jej zawodowy profil. 

A jaki powinien być wizerunek trenerki fitness, kobiety sukcesu i kobiety biznesu jednocześnie? Chcieliśmy aby przede wszystkim było kolorowo, pozytywnie i dynamicznie, bo taka jest Asia. To prawdziwa kobieta dynamit. Z tego słynie i tym zdobywa przychylność klientek.

Dlatego w fotografiach zastosowaliśmy dużo soczystych kolorów, zarówno w ubraniach, jak i oświetleniu fotografii. Celowo także użyłam obiektywów, które nieco zniekształcają obraz, ale z drugiej strony wnoszą dużo dynamiki i podkreślają elementy istotne dla kształtowania wizerunku profesjonalistki fitness.

Nawet w ramach jednej i tej samej branży można pokazać osoby szalenie różnorodnie. Dlatego bardzo istotny jest dla mnie pierwszy krok w realizacji zlecenia czyli konsultacje. Tym razem zadanie miałam ułatwione, bo agencja reklamowa dokładnie mnie zbriefowała i udzieliła bardzo szczegółowych wytycznych co do stylu sesji i oczekiwanych efektów końcowych.

Fotografie wizerunkowe wykonaliśmy na różnym tle, co daje możliwości adaptacji zdjęć na szerszą skalę i w różnorodny sposób. Kolory są idealnie spójne z całą identyfikacją wizualną klubu, który przyjął nową nazwę Powerbank, co perfekcyjnie oddaje istotę tworzonego wizerunku. 

Na zajęciach Asi nie ma totamto, są pot i łzy, które mają swoje dozgonne wielbicielki i dlatego marka osobista Asi to dynamika, siła i charakter, dalekie od zwiewnych piruetów czy wyciszonej medytacji. 

Jest głośna muzyka jak na dyskotece i dużo ruchu, dlatego również zdjęcia są nasycone i mocno kontrastowe. 

Pełne Power’u….. co tu dużo gadać.

Asia to znakomity przykład kobiety sukcesu, która siłą i energią może zarażać niejednego. To kobieta niezależna i świadoma swoich biznesowych celów.  

Pomaga kobietom pokochać siebie i chyba to w niej cenią najmocniej. 

Fotografie są częścią wystroju wnętrz Klubu, zostały wykorzystane również w reklamie outdoorowej na billboardach i, oczywiście, we wszystkich materiałach internetowych. 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_gallery el_id=”gallery-408284″ medias=”73946,73948,73949,73951,73952,73954,73955,73957,73958,73960,73961,73963″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][/vc_column][/vc_row]

Zostaw tutaj swoje przemyślenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *