Marta, osoba, którą cenię, lubię i, z którą mam szczęście się przyjaźnić. Marta, kreatywność w działaniu, wolny duch i ciekawość świata… ale przede wszystkim bardzo utalentowany rzemieślnik oraz założycielka fundacji Sowiarnia organizującej warsztaty twórcze z rzemiosła dla dzieci i dorosłych.

Marta potrzebowała portretu na stronę. Strona się tworzy, a Marta będzie na niej prezentować swoje prace i usługi… Swoją drogą, polecam! Jeśli macie wizję nieszablonowej glazury wykonanej wedle Waszego życzenia i projektu, Marta jest osobą, której szukacie!

Zależało nam na przedstawieniu Marty jako osoby, która jest otwarta, przyjazna i chętnie słuchająca każdego klienta…. co zresztą jest najprawdziwszą prawdą!

Marta to także,  a może przede wszystkim, profesjonalistka posiadająca dyplom rzemieślnika. To, co robi, robi z pasji i zamiłowania i robi to doskonale.

Na fotografiach przedstawiamy ją w roboczym fartuchu i  z narzędziami. Jak widzicie to kobieta, która dla sztuki i satysfakcji klienta, daje z siebie wszystko!