Blog

Marcin – studyjny portret mężczyzny

studyjny portret mężczyzny
FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Marcin – studyjny portret mężczyzny

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]To, co interesuje mnie w fotografii najbardziej to człowiek. Człowiek i jego emocje, rozmowy z ludźmi, słuchanie ich, poznawanie ich historii.

Dlatego lubię realizować projekty fotograficzne, które również dla mnie są wyzwaniem, próbą nowego, wyjściem z utartych schematów i, mam nadzieję, pozwalają mi się także rozwijać fotograficznie.

Fotografia jest wspaniała właśnie dlatego, że pozwala na próbowanie wciąż nowego, odkrywanie coraz bardziej interesujących aspektów, spotykanie ludzi.

Portret męski to jest niemałe wyzwanie. Mężczyzn fotografuje się zupełnie inaczej niż kobiety, i co innego, jest w nich interesujące i ciekawe.

W tej sesji ważna była rozmowa i kontakt w fotografowanym, aby móc uchwycić pewną ulotność w emocjach, w gestach, spojrzeniu.

Z pewnością było to ciekawe spotkanie z ciekawym człowiekiem.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_gallery el_id=”gallery-113676″ medias=”74709,74710,74711,74712″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][/vc_column][/vc_row]

Zostaw tutaj swoje przemyślenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *