Julia i Marianna odpowiedziały na na to, co próbuję już od jakiegoś czasu przekazać, bo mocno w to wierzę. Wierzę, że sesja fotograficzna to coś znacznie więcej niż tylko kilka ładnych fotografii, które potem odstawisz na półkę. Wierzę, że będąc mamą jesteś wręcz zobligowana do tego by taką sesję sobie zrobić.
Tu nie chodzi tylko o Ciebie, powiedziałabym nawet mniej o Ciebie niż o Twoich bliskich. Oni Cię kochają, Twoje dzieci uważają, że jesteś wspaniała i chcą mieć Twoje zdjęcie.
Ty oczywiście też zasługujesz na to by zobaczyć siebie wspaniałą i piękną i zatrzymać się na moment w codziennej gonitwie gdzie najczęściej jesteś przede wszystkim dla innych.
Pomyśl o tym czym dla Ciebie jest fotografia Twojej mamy? chcesz ją mieć, chcesz ją pokazać swoim dzieciom.
Jeśli jeszcze takiej nie masz, bo Twoja mama również fotografowała przede wszystkim Ciebie kiedy byłaś dzieckiem…. to nie czekaj dłużej. Nadrób te zaległości. Dla kolejnych pokoleń to naprawdę jest ważne by móc poznać swoje korzenie, przejrzeć się w nich… poczuć fundamenty swojej rodziny.
Julia o tym pomyślała i dlatego razem z Marianną spędziły wspaniale czas, zrobiła jej niesamowitą niespodziankę i, po prostu pokazała jak ważna jest dla niej.