To już nasza kolejna sesja z Gosią i jej marką 3forU, którą z całego serca polecam. Sama mam dobrych kilka sztuk uszytych przez Gosię i jestem zachwycona jakością wykonania, świetnymi materiałami i pomysłowymi krojami.

To, co również cenię w takich niedużych firmach to fakt, że mam pewność,  że uszyte ubrania są wykonane w uczciwy sposób z poszanowaniem pracy każdej osoby, która brała w tym udział.

Możliwość kontaktu z człowiekiem, który jest otwarty i elastyczny.

Gosia na specjalne zamówienie uszyła bluzy dla mojego męża i syna. Wystarczyło zapytać :)

Czekam na kuriera  z zamówieniem dla mojej mamy i choć wiem, że realizacja trwała kilka dni, a nie 24 godziny jak w znanych sieciówkach, to wiem również, że bluza będzie dopasowana rozmiarem i wykonana z sercem. Zdecydowanie warto.

Obecnie w sklepie jest kolekcja letnia, która zachwyca kolorami i krojami i dlatego docelowo chciałam także by kolorowe kolaże podkreślały jej charakter i styl i były dodatkowym elementem kreowania wizerunku tej kapitalnej marki.

Stąd pojawił się pomysł wprowadzenia kolorów i elementów łączenia zdjęć ze sobą.


Iza Faber

Moją misją jest przyprowadzać ludzi do spełnienia zawodowego, aby w pełni wykorzystywali swoje naturalne talenty i budowali dobry biznes, który jest źródłem satysfakcji na każdym poziomie.
Pracuję z ludźmi znajdującymi się na różnym etapie rozwoju zawodowego. Moi klienci to zarówno osoby zaczynające i planujące swój biznes, które potrzebują wsparcia na poziomie tworzenia strategii marki od podstaw. Jako mentor towarzyszę im w odkrywaniu ich wizji, misji, ustalaniu celów biznesowych, określaniu i segmentacji klienta, oraz elementów wizerunkowych ich własnej marki osobistej.

All author posts

Privacy Preference Center