Blog

3forU – kolorowa sesja letniej kolekcji

zdjęcie-sukienki-z-letniej-kolekcji
FOTOGRAFIA REKLAMOWA

3forU – kolorowa sesja letniej kolekcji

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_gallery el_id=”gallery-669053″ medias=”75701,75702,75703,75704,75705,75706,75707,75708,75709,75710,75711″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]To już nasza kolejna sesja z Gosią i jej marką 3forU, którą z całego serca polecam. Sama mam dobrych kilka sztuk uszytych przez Gosię i jestem zachwycona jakością wykonania, świetnymi materiałami i pomysłowymi krojami.

To, co również cenię w takich niedużych firmach to fakt, że mam pewność,  że uszyte ubrania są wykonane w uczciwy sposób z poszanowaniem pracy każdej osoby, która brała w tym udział.

Możliwość kontaktu z człowiekiem, który jest otwarty i elastyczny.

Gosia na specjalne zamówienie uszyła bluzy dla mojego męża i syna. Wystarczyło zapytać :)

Czekam na kuriera  z zamówieniem dla mojej mamy i choć wiem, że realizacja trwała kilka dni, a nie 24 godziny jak w znanych sieciówkach, to wiem również, że bluza będzie dopasowana rozmiarem i wykonana z sercem. Zdecydowanie warto.

Obecnie w sklepie jest kolekcja letnia, która zachwyca kolorami i krojami i dlatego docelowo chciałam także by kolorowe kolaże podkreślały jej charakter i styl i były dodatkowym elementem kreowania wizerunku tej kapitalnej marki.

Stąd pojawił się pomysł wprowadzenia kolorów i elementów łączenia zdjęć ze sobą.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Komentarz (1)

  1. Iza Faber dziękuje za tak ciepłe słowa uznania. Nam kobietom jest potrzebne wzajemne wsparcie,szacunek i tolerancja.Niezwykle miło że są osoby które mi towarzysza w tej przygodzie życia. Uwielbiam kobiety które do czegoś dążą,mają marzenia i czerpią z tego przyjemność i zyski. Uwielbiam moje klientki które wracają do mnie,które się przekonały i które po prostu są.Każda z nas jest piękna i odnosi mniejsze lub większe sukcesy.Za każda z nas stoi jakaś historia. Dziękuję Iza że uwieczniasz ta przygodę:) Robisz świetna robotę ,i mam nadzieję że przygoda będzie trwać. A już tym czasem jutro sesja z pleneru…mam nadzieję że pogoda nam dopiszę i projekt będzie wykonany. Każdej kobiecie życzę sukcesu,wytrwałości i wiary w siebie. Niech nikt wam nie wmówi że jesteś do niczego,że Ci się nie uda. Bo dla nas kobiet nie ma rzeczy nie możliwych. Ściskam was wszystkie i zapraszam na http://www.3foru.pl Dla stałych klientek -20% :) A jestem do waszych usług gdyby co …:)

Zostaw tutaj swoje przemyślenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *