Blog

Iza – portret biznesowy doradcy piękna

portret wizerunkowy konsultantki kosmetycznej
FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Iza – portret biznesowy doradcy piękna

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Zapewne nie raz przeżywałeś frustrację dlaczego… dlaczego skoro mam tak piękne fotografie… fotografie biznesowe, profesjonalne… nadal coś zgrzyta? Nadal czujesz pewien dysonans patrząc na swój portret biznesowy. Nie trafiają do Ciebie, ci na których czekasz, ludzie myślą, że zawodowo robisz coś kompletnie innego, i w ogóle jakoś nie kojarzą zupełnie Twoich kompetencji.

Fotografia wizerunkowa ma wiele twarzy. Wszystko zależy od tego, kogo fotografuję.  

Po wczorajszej rozmowie i konsultacji z klientką po raz kolejny uświadomiłam sobie, jak istotna jest rola moja, jako fotografa, w poprowadzeniu Cię do właściwego budowania wizerunku zawodowego.

Przychodząc do mnie  często nie wiesz jeszcze co i jak.. Jakie powinno być to zdjęcie, na jakim tle, jak dobrać kolory, strój, czy biżuteria jest mile widziana czy nie, a jeśli tak, to jaka. 

Pierwszy krok do stworzenia twojej idealnej sesji biznesowej, to właśnie konsultacja osobista ze mną.

To wtedy ustalamy dokładnie kim jesteś, zadaję dużo pytań, co robisz, jaki masz styl pracy i kto jest odbiorcą twojego wizerunku.

To może być potencjalny pracodawca, klient czy współpracownicy lub ogólnie branża.

To wszystko ma znaczenie.

Moim zadaniem jest ustalić te wszystkie drobne szczegóły, o których Ty wcale nie musisz przecież pamiętać.

Ja również buduję swój profesjonalny wizerunek, i to również jest część mojej pracy.

Iza, której zdjęcia oglądasz w tej galerii ma kilka twarzy. 

Jest przełożoną dla swoich pracownic, jest bezpośrednią konsultantką dla swoich klientek i jest piękną, zadbaną kobietą, co w  jej branży jest kluczowe.

Iza pracuje w branży beauty, pracuje z kosmetykami ekskluzywnej marki i taki też powinien być jej wizerunek. 

Jednocześnie dla swoich klientek jest także po prostu Izą, którą doradzi, pomoże rozwiązać skórne problemy, wesprze i podbuduje. Sprawi, że jej klientka poczuje się piękna i wyjątkowa. 

Jednak dla dziewczyn, które z nią pracują, jest ich mentorką, osobą z ogromnym doświadczeniem, szkoleniowcem o olbrzymiej wiedzy zawodowej. Jest osobą, która wspiera i motywuje do działania, która prowadzi przez pierwsze kroki i uczy. Ma pod sobą spory zespół, który z sukcesem prowadzi, wspiera i motywuje. Dziewczyny ją uwielbiają.

Dlatego podczas sesji Izy chciałyśmy pokazać jej kilka oblicz. Chciałyśmy zaprezentować ją jako kobietę sukcesu, która wspaniale wspina się po szczeblach kariery, jest w 100% profesjonalna i zawsze w szczytowej, zawodowej formie. 

Poza dyrektorskim stanowiskiem, nadal troszczy się sama o swoje klientki. Aktywnie doradza w pielęgnacji i doborze właściwych kosmetyków. 

Zależało nam na pokazaniu jej jako osoby ciepłej, otwartej i przyjaznej, która na swoje klientki patrzy jak przyjaciółka, bliska kobieta, a nie wyłącznie handlowiec. 

Postawiłyśmy zatem na różne tonacje zdjęć i różne elementy garderoby. Lekka zwiewna sukienka to strój, w którym Iza wygląda jak piękny motyl i zdecydowanie każda kobieta z przyjemnością oddaje się w jej wypielęgnowane dłonie.

Ale Iza to także lider. W tym wypadku chciałyśmy postawić na wydobycie jej cech przywódczych, umiejętności zarządzania i zdecydowany charakter, który prowadzi ją konsekwentnie po sukces. 

Mała czarna to element stroju kobiety biznesu, kobiety z klasą, dyskretnej, eleganckiej, pewnej siebie i swojej zawodowej wartości.

Powstało mnóstwo fotografii, które Iza z pewnością przez długi czas będzie mogła wykorzystać z powodzeniem do promocji siebie w mediach społecznościowych.

Aaaaa … przy okazji nie mogłam się oprzeć…. jako doradca piękna jest najlepszym dowodem na skuteczność swojej pracy i doświadczenia i to piękno pokazałyśmy już w zupełnie innej odsłonie w sesji kobiecej….. na którą zapraszam tutaj.

Każda sesja biznesowa  jest absolutnie wyjątkowa, tak jak wyjątkowe i przeróżne zawody wykonują moi klienci. Nie ma dwóch tych samych osób. 

Nie chcemy już się przyrównywać do robotów, wszyscy być wycięci z jednej matrycy. 

Głęboko wierzę w to, że również w świecie biznesu, trendy się zmieniają.

Ludzie szukają drugiego człowieka, który potraktuje ich wyjątkowo. W cenie są usługi na wysokim poziomie, które zapewniają indywidualne podejście do klienta i każdy z nas chce się tym wyróżnić.

Moją mocną stroną również jest indywidualne podejście do każdego zlecenia dotyczącego fotografii wizerunkowej i budowania marki osobistej.

Każda sesja biznesowa to także indywidualne podejście do wyceny, które pozwala mi dopasować ofertę do wymagań danego klienta. 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_gallery el_id=”gallery-373222″ medias=”77980,77981,77982,77983,77984,77985,77986,77987,77988,77989,77990,77991,77992,77993,77994,77995,77996,77997,77999,78000,78001,78002,78003,78004,78005,78006,78007,78008,78009,78010,78011″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][/vc_column][/vc_row]

Zostaw tutaj swoje przemyślenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *