Blog

Joanna – portret biznesowy i wizerunkowy

portret biznesowy konsultantki kosmetycznej (19)
FOTOGRAFIA BIZNESOWA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Joanna – portret biznesowy i wizerunkowy

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Uwielbiam inspirujących ludzi, ludzi zmotywowanych, pełnych pozytywnej energii. Taka dokładnie jest Joanna. 

Poznałyśmy się przy okazji kursów fotograficznych, jakie prowadzę w Wadowicach dla kobiet i od razu wiedziałam, że z Aśką lekko nie będzie. To osoba, która jest dociekliwa, ambitna i się jej chce. 

Zdecydowanie dla mnie jako prowadzącej, to kursantka wyzwanie. 

Z drugiej strony podziwiam jej zapał, motywację, systematyczność. Jestem pod wrażeniem pokory z jaką uczy się nowych rzeczy, oraz urzeczona uszczypliwym i błyskotliwym poczuciem humoru. 

Krótko mówiąc, kiedy postanowiła, że potrzebne jej zdjęcia biznesowe i wizerunkowe, ponieważ zamierza podjąć nowe życiowe wyzwania, poczułam się wyróżniona, że przyszła z tym problemem do mnie.

Dlaczego problemem?

Bo, jak większość osób, które nie mają do czynienia na co dzień z pozowaniem i fotografią, było to dla niej niemałe wyzwanie. 

Postanowiła, że mi zaufa i za to jestem jej ogromnie wdzięczna.

Pracuję z ludźmi, którzy wykonują przeróżne zawody. 

Nie oczekuję, że będziesz pozować jak modelka, która na co dzień bierze udział w sesjach zdjęciowych.

Jak wygląda nasza współpraca? Czego możesz oczekiwać i się spodziewać?

 Przede wszystkim, kompletnie nie musisz wiedzieć jak ma przebiegać sesja, co ze sobą przynieść i jak Ty masz wyglądać na zdjęciach.

Jeśli masz swoje inspiracje, coś, co Ci się podoba, z przyjemnością się temu przyjrzę i skonfrontujemy to z Twoimi celami i wizerunkiem. 

Czasem może być to genialny pomysł, który będzie myślą przewodnią dla naszej sesji fotograficznej….. a czasem jest jak z wizytą u fryzjera kiedy przychodzę z inspiracją w stylu Salmy Hayek, podczas gdy z lustra zerka klasyczny typ słowiański….. prawdę mówiąc oczekuję wówczas, aby ktoś stuknął mnie w głowę i sprowadził na ziemię oraz zrobił mi szałową fryzurę raczej na Kożuchowską czy inną Mołek… 

Możesz dokładnie tego oczekiwać z mojej strony.

Moje fotograficzne doświadczenie i wiedza z zakresu marketingu oraz tworzenia wizerunku, są gwarancją, że będziesz sobą, w swoim najlepszym wydaniu.

 Pierwszy krok to konsultacja. 

Tak było i z Asią. Wysłuchałam jej planów, oczekiwań, zrobiłam mały research na temat marki, z którą ma zamiar pracować i identyfikacji wizualnej firmy, a także na temat jej osobistej roli w tym biznesie i osób, do których ona będzie szła ze swoją ofertą.

Dopiero składając te wszystkie elementy razem, rodzi się koncepcja na zdjęcia. 

Na ile formalne być powinny, na ile otwarte i przyjazne, jakimi kolorami chcemy się posłużyć, jaki rodzaj ubrań będzie się nadawał, a jaki nie.

Bardzo starannie przeszukałyśmy jej szafę pod kątem wzorów, kolorów i fasonów. 

W tym wypadku potrzebnych było nam kilka różnych portretów biznesowych.

Asia ma z jednej strony sprawiać wrażenie dobrej przyjaciółki, a z drugiej pozostać profesjonalistką i specjalistką od produktu. 

Asia swoje zdjęcia będzie wykorzystywać w komunikacji z klientami  i współpracownikami. W tym celu posłuży się głównie internetem jako kanałem komunikacyjnym. 

Różnorodność ujęć i ich wielość sprawi, że będzie mogła wykorzystać powstałe fotografie do komunikacji i tworzenia strony internetowej oraz do publikowania treści w mediach społecznościowych.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_gallery el_id=”gallery-141991″ medias=”79174,79175,79176,79177,79178,79179,79180,79181,79182,79183,79184,79185,79186,79187,79188,79189,79190,79191,79192,79193,79194,79195,79196,79197,79198,79199,79200″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_column_text]

Masz wątpliwości czy Twój wizerunek jest właściwie komunikowany? Jesteś fotografem i szukasz mentora, który pomoże Ci rozwinąć swój biznes?

Umów się na niezobowiązującą konusltację[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text]

Zostaw tutaj swoje przemyślenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *