Blog

Inżynier Marta – sesja wizerunkowa

portret wizerunkowy inżyniera budowlanego
FOTOGRAFIA BIZNESOWA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Inżynier Marta – sesja wizerunkowa

Sesja Marty to absolutnie wyjątkowe doświadczenie z kilku względów.

Marta jest konstruktorem budowlanym, doradzi przy remoncie, załatwi formalności, poprowadzi budowę. Zna wszystkie potrzebne osoby, radzi sobie z papierami i paniami w biurach równie dobrze, co z panami na budowach.

Świat budowy to męski i brudny świat. Niestety często pojawiają się zgrzyty komunikacyjne jeśli klientem jest kobieta. Bywa, że nie jest traktowana poważnie…. Taka przykra rzeczywistość.

Marta znakomicie łączy w sobie dwa światy: klienta i wykonawców.

Wiele lat praktyki pozwoliło jej nabyć odpowiednie doświadczenie, a jednocześnie pozostać osobą bardzo komunikatywną i rozumiejącą obie strony procesu.

Marta dostrzegła lukę na rynku usług związanych z budową i remontem. 

Jeśli nie masz czasu frustruje Cię nieznajomość przepisów, planowanie procesu remontowo budowlanego, nie masz ochoty doktoryzować się tym temacie, Marta jest osobą, która weźmie to na siebie i przeprowadzi Cię przez ten pracochłonny i angażujący proces.

Marta zrozumie Twoje bolączki, wytłumaczy cierpliwie, powie co trzeba zrobić, dopilnuje terminów, i co najważniejsze, będzie mówić ludzkim głosem!![/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Celem sesji było wyróżnienie Marty w tym męskim świecie, pokazanie, że miękkie kompetencje są równie ważne, a sztuka komunikacji może okazać się tak samo kluczowa w zapewnieniu efektywności, jak i doświadczenie oraz wykształcenie.

Z pewnością Marta zostanie dostrzeżona. Przełamuje schematy, obala stereotypy i udowadnia, że w tym teoretycznie brudnym świecie, potrzeba również wprowadzić nieco harmonii, która łagodzi obyczaje i sprawia, że współpraca staje się przyjemnością, a nie drogą przez mękę. 

Kolor Marty to zieleń, która koi, uspokaja, wprowadza ład i harmonię. 

Dokładnie tak jak kojąca jest obecność Marty w procesie budowlanym, a jej celem jest utrzymanie harmonijnego i skutecznego przebiegu prac.

Kompetencje miękkie, otwartość, wewnętrzny spokój  i opanowanie, to kluczowe cechy, które są konieczne dla każdego, kto pracuje z ludźmi, bierze na siebie odpowiedzialność i zapewnia skuteczną komunikację pomiędzy klientem, a wykonawcą. 

To cała Marta, inżynier Marta. 

Masz wątpliwości czy Twój wizerunek jest właściwie komunikowany? Jesteś fotografem i szukasz mentora, który pomoże Ci rozwinąć swój biznes?

Umów się na niezobowiązującą konsultację

Zostaw tutaj swoje przemyślenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *