Archives: Kursy

Kursy

 • Marka osobista bez ściemy. Dobry biznes oparty na Twoich wartościach. [WERSJA PLUS] KURS GRUPOWY 31.05.2021

  by Iza Faber
  16 Lessonsw
   jak-budowac-marke-osobista

   Marka osobista bez ściemy! Twoje wartości, satysfakcja i dobry biznes. Jak tworzyć wielkie rzeczy będąc małą firmą? Czy to możliwe aby zbudować biznes, który będzie się opierał na Tobie i Twoich wartościach i jednocześnie będzie skutecznym biznesem? Co sprawia, ze pomimo wielu działań, nadal masz wrażenie, że jesteś niewidzialna? Jak zbudować spójny system komunikacji? Jak nie popełnić tego samego błędu, co większość osób i nie zaczynać budowania biznesu od końca? Kurs  “Marka osobista bez ściemy!” to kurs, który pokaże Ci, że możesz pozostać sobą, pracować zgodnie z własnymi wartościami i z ludźmi, z którymi pragniesz. Marka osobista to nie lajki w internecie, ale skuteczna strategia, którą stworzysz krok po kroku i, która sprawi, że Twój biznes oparty na Tobie, będzie źródłem Twojej satysfakcji. Badania przeprowadzone przez Forbes wykazują, że kluczowym czynnikiem wpływającym na zaufanie klientów jest autentyczność, a marka osobista pomaga w skróceniu drogi Twojego klienta od “poznaj” do “pokochaj i kup”. Przestaniesz czuć się jak nachalny sprzedawca, a staniesz się ekspertem, do którego ludzie przychodzą po konkretną wartość. Stworzysz wizerunek będący gwarancją jakości i profesjonalizmu.  Zbudujesz strategię marketingową i sprzedażową na faktach i badaniach. CO OTRZYMUJESZ: WERSJA STANDARD Kompleksowy program budowania biznesu w oparciu o silną i autentyczną markę osobistą, 15 lekcji w formie video, pdf’ów i ćwiczeń, Bezterminowy dostęp do kursu w wersji online, Dostęp do wszystkich aktualizacji kursu, Przepis na biznes zgodny z tym kim jesteś, Twoimi wartościami talentami. PLUSY WERSJI GRUPOWEJ Bezterminowy dostęp do zamkniętej grupy kursowej, do której zapraszam Cię TU Wsparcie współkursantek 3 live’y  w poniedziałek rozpoczynające każdy tydzień i moduł i wprowadzające w zadania oraz sposób pracy 3 live’y w piątek zamykające i podsumowujące tydzień 3 sesje pytań i odpowiedzi w piątek zamykające tydzień pracy

  • Bez ściemy. Jak zbudować biznes oparty na marce osobistej [WERSJA 2.0]

   by Iza Faber
   18 Lessonsw
   • Bez ściemy. Jak zbudować biznes oparty na marce osobistej [WERSJA 2.0] -

    480,00 

   jak-budowac-biznes-oparty-na-marce-osobistej

   Bez ściemy! Twoje wartości, satysfakcja i dobry biznes czyli zbuduj strategię swojego biznesu opartą na autentycznej marce osobistej. Jak tworzyć wielkie rzeczy będąc małą firmą? Czy to możliwe aby zbudować biznes, który będzie się opierał na Tobie i Twoich wartościach i jednocześnie będzie skutecznym biznesem? Co sprawia, ze pomimo wielu działań, nadal masz wrażenie, że jesteś niewidzialna? Jak zbudować spójny system komunikacji? Jak nie popełnić tego samego błędu, co większość osób i nie zaczynać budowania biznesu od końca? Kurs  “Marka osobista bez ściemy!” to kurs, który pokaże Ci, że możesz pozostać sobą, pracować zgodnie z własnymi wartościami i z ludźmi, z którymi pragniesz. Marka osobista to nie lajki w internecie, ale skuteczna strategia, którą stworzysz krok po kroku i, która sprawi, że Twój biznes oparty na Tobie, będzie źródłem Twojej satysfakcji. Badania przeprowadzone przez Forbes wykazują, że kluczowym czynnikiem wpływającym na zaufanie klientów jest autentyczność, a marka osobista pomaga w skróceniu drogi Twojego klienta od “poznaj” do “pokochaj i kup”. Przestaniesz czuć się jak nachalny sprzedawca, a staniesz się ekspertem, do którego ludzie przychodzą po konkretną wartość. Stworzysz wizerunek będący gwarancją jakości i profesjonalizmu.  Zbudujesz strategię marketingową i sprzedażową na faktach i badaniach. CO OTRZYMUJESZ: Kompleksowy program budowania biznesu w oparciu o silną i autentyczną markę osobistą, 16 lekcji w formie video, pdf’ów i ćwiczeń, Bezterminowy dostęp do kursu w wersji online, Dostęp do wszystkich aktualizacji kursu, Przepis na biznes zgodny z tym kim jesteś, Twoimi wartościami talentami, Twoją własną książkę marki, która będzie dla Ciebie przewodnikiem i drogowskazem w planowaniu marketingu i sprzedaży.

  • Bez ściemy. Strategia biznesu opartego na marce osobistej.

   by Iza Faber
   8 Lessonsw
    jak-budowac-marke-osobista

    Marka osobista bez ściemy! Twoje wartości, satysfakcja i dobry biznes. Jak tworzyć wielkie rzeczy będąc małą firmą? Czy to możliwe aby zbudować biznes, który będzie się opierał na Tobie i Twoich wartościach i jednocześnie będzie skutecznym biznesem? Co sprawia, ze pomimo wielu działań, nadal masz wrażenie, że jesteś niewidzialna? Jak zbudować spójny system komunikacji? Jak nie popełnić tego samego błędu, co większość osób i nie zaczynać budowania biznesu od końca? Kurs  “Marka osobista bez ściemy!” to kurs, który pokaże Ci, że możesz pozostać sobą, pracować zgodnie z własnymi wartościami i z ludźmi, z którymi pragniesz. Marka osobista to nie lajki w internecie, ale skuteczna strategia, którą stworzysz krok po kroku i, która sprawi, że Twój biznes oparty na Tobie, będzie źródłem Twojej satysfakcji. Badania przeprowadzone przez Forbes wykazują, że kluczowym czynnikiem wpływającym na zaufanie klientów jest autentyczność, a marka osobista pomaga w skróceniu drogi Twojego klienta od “poznaj” do “pokochaj i kup”. Przestaniesz czuć się jak nachalny sprzedawca, a staniesz się ekspertem, do którego ludzie przychodzą po konkretną wartość. Stworzysz wizerunek będący gwarancją jakości i profesjonalizmu.  Zbudujesz strategię marketingową i sprzedażową na faktach i badaniach. CO OTRZYMUJESZ: Kompleksowy program budowania biznesu w oparciu o silną i autentyczną markę osobistą, 16 lekcji w formie video, pdf’ów i ćwiczeń, Bezterminowy dostęp do kursu w wersji online, Dostęp do wszystkich aktualizacji kursu, Przepis na biznes zgodny z tym kim jesteś, Twoimi wartościami talentami, Twoją własną książkę marki, która będzie dla Ciebie przewodnikiem i drogowskazem w planowaniu marketingu i sprzedaży.

   Lista życzeń 0