-> Fotografia eventowa

-> Fotografia eventowa

[vc_row row_height_percent=”0″ back_color=”color-lxmt” overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ column_width_percent=”100″ shift_y=”0″ z_index=”0″][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Fotografia eventowa to dobrze wykonany reportaż z uroczystości, wydarzenia, imprezy czy szkolenia. 

Bez względu na to czy jest to Christmas party czy szkolenie na kilka tysięcy osób, dobre zdjęcia reportażowe będą w stanie oddać charakter wydarzenia, jego najważniejsze momenty oraz cel.

Dzięki zdjęciom reportażowym możesz sprawić, że osoba oglądająca fotografie, przeniesie się w dane miejsce i poczuje atmosferę wydarzenia.

Zdjęcia reportażowe to świetny materiał reklamowy i marketingowy. Z powodzeniem mogą być wykorzystane we wszelkich firmowych publikacjach, zarówno w wersji online, jak i tradycyjnej. To nieoceniony kontent, który może przekonać potencjalnych kontrahentów czy klientów, lub po prostu sprawić wiele radości pracownikom firmy, do których adresowany jest event.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]CEL I ZASTOSOWANIE – fotografia eventowa to przede wszystkim zdjęcia reportażowe, które stanowią doskonały kontent fotograficzny dla firmowych materiałów marketingowych, zarówno w wersji on line, jak i drukowanej

DLA KOGO – dla szefów korporacji, właścicieli firm, szkoleniowców, wodzirejów czy po prostu każdego, kto organizuje wydarzenia i imprezy

LOKALIZACJA – we wskazanym miejscu. Mogę przyjechać do Twojej firmy lub miejsca wydarzenia i zapewnić odpowiednie wyposażenie sprzętowe, które pozowli na uzyskanie najwyższej jakości materiału fotograficznego[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Fotografie wykonane są w stylu reportażowym, składającym się z naturalnych i niepozowanych zdjęć. Jest możliwość wykonania zdjęć portretowych i grupowych wykonane na życzenie.

Ilość zdjęć nie jest limitowana, zależy od intensywności wydarzeń. Zdjęcia otrzymujecie w formie elektronicznej na pendrive.

CENA REPORTAŻU ZALEŻY OD CZASU TRWANIA ZLECENIA, LOKALIZACJI  ORAZ ZAKRESU WYKORZYSTANIA FOTOGRAFII

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][uncode_index el_id=”index-178190″ index_type=”carousel” loop=”size:10|order_by:date|post_type:post|by_id:78498,78115,75555,78777″ carousel_lg=”4″ carousel_md=”3″ carousel_sm=”1″ thumb_size=”one-one” gutter_size=”3″ post_items=”media|featured|onpost|original,title,text|excerpt,link|circle” carousel_height=”equal” carousel_interval=”3000″ carousel_navspeed=”400″ stage_padding=”0″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

OFERTA

Fotografie wykonane są w stylu reportażowym, składającym się z naturalnych i niepozowanych zdjęć. Jest możliwość wykonania zdjęć portretowych i grupowych wykonane na życzenie.

Ilość zdjęć nie jest limitowana, zależy od intensywności wydarzeń. Zdjęcia otrzymujecie w formie elektronicznej na pendrive.

CENA REPORTAŻU ZALEŻY OD CZASU TRWANIA ZLECENIA, LOKALIZACJI  ORAZ ZAKRESU WYKORZYSTANIA FOTOGRAFII

[/vc_column_text][vc_column_text]

KONTAKT

TELEFON +48 536 864 064

MAIL iza@izafaber.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]