Profesjonalna fotografia architektury to ten szczególny przypadek, gdy przenika się sztuka z techniką, a estetyka fotografa oraz elementy kompozycji obrazu, pomagają tworzyć piękne zdjęcia budynków.

Jeśli jesteś właścicielem biura nieruchomości, architektem czy po prostu chcesz sprzedać mieszkanie, wiesz doskonale, że odpowiednie zdjęcia wnętrz i architektury potrafią zdziałać cuda. 

Z pewnością przekonają potencjalnego klienta, kontrahenta czy współpracownika  o decyzji dotyczącej pierwszego kontaktu.  

Fotografia architektury to perfekcyjne połączenie formy, detalu, światła i techniki wykonania.

Wykonuję zdjęcia dla architektów, właścicieli firm i biur oraz handlarzy nieruchomościami. Zawsze jest to doskonała inwestycja, która pozwala rozwinąć się Twojej firmie i biznesowi.

CEL I ZASTOSOWANIE – uzyskanie zdjęć nieruchomości, wnętrz i budynków, które oddadzą ich charakter, podkreślą wyjątkowy design i unikatowość. Fotografia architektury ma zastosowanie zarówno w fotografii reklamowej, jak i wizerunkowej. W zależności od celu i zastosowania, po uprzedniej konsultacji wspólnie ustalamy koncepcję i proponuję technikę wykonania zdjęć.

DLA KOGO – dla architektów, właścicieli biur, dla zajmujących się handlem nieruchomościami, szefów firm, właścicieli mieszkań, reastauracji

LOKALIZACJA – we wskazanym miejscu. Mogę przyjechać do dowolnego miejsca, w którym mieści się nieruchomość.

Sesja fotograficzna zawiera w sobie następujące elementy:

konsultację dotyczącą sesji i możliwości zaprezentowania nieruchomości

dojazd na wskazane miejsce

najlepszej jakości kadry, starannie wyselekcjonowane i przygotowane

wybrane kadry w wersji elektronicznej umożliwiającej samodzielne zamawianie odbitek oraz publikację na portalach internetowych i w mediach społecznościowych

nielimitowaną ilość zdjęć

OFERTA

SESJE PODLEGAJĄ INDYWIDUALNEJ WYCENIE. 

NAPISZ JAKIEGO RODZAJU ZDJĘĆ POTRZEBUJESZ, W JAKIEJ ILOŚCI, JAKIE MA BYĆ ICH ZASTOSOWANIE ORAZ PRZYBLIŻONY TERMIN REALIZACJI ZLECENIA.

JEŚLI DO KOŃCA NIE MASZ PEWNOŚCI, ZADZWOŃ. PODCZAS KONSULTACJI ŁATWIEJ BĘDZIE TO USTALIĆ.

KONTAKT

TELEFON +48 536 864 064

MAIL iza@izafaber.pl