Zbuduj dobry biznes oparty na autentycznej marce osobistej, dzięki któremu zaczniesz docierać do wymarzonych klientów i działać skutecznie.

BEZ GODZIN SPĘDZONYCH W SOCIAL MEDIACH I MILIONÓW WYDANCYCH NA DOCIERANIE DO WSZYSTKICH I NIKOGO

Jak zbudować biznes w oparciu o własną markę


sprawdź co dla Ciebie mam!

  • Jeśli ktoś powiedziałby Ci jak skutecznie docierać do klientów i móc pracować w zgodzie z własnymi wartościami bez:
  • Czy podjęłabyś się pracy nad świadomym budowaniem biznesu opartego na silnej i autentycznej marce osobistej, aby poczuć , że wreszcie wiesz co i jak robić, zobaczyć efekty swoich działań i poczuć, że Twoja praca ma sens?

Tymczasem życie nie jest zbyt łaskawe.....

Własny biznes i wolność to wizja prawdziwej ziemi obiecanej, ale póki co czujesz, że to orka na ugorze, a Ty kręcisz się w kółko jak dziecko we mgle nie mając pojęcia w którą stronę się ruszyć, żeby wreszcie mieć jakieś sensowne efekty….

Masz wrażenie, że wszyscy działający w Internecie i budujący biznes w oparciu o własną markę, odnoszą sukcesy, każdy chce ich naśladować, a TY masz coś, co realnie sprawia, że życie i praca innych stają się lepsze, ale jakoś mało chętnych by z tego skorzystać. 

Wkładasz mnóstwo energii, czasu i pieniędzy również, by się WYPROMOWAĆ!  A masz wrażenie, że to wszystko jak grochem o ścianę!

To wcale nie musi tak wyglądać!

Możesz działać skutecznie i możesz osiągać to, o czym marzyłaś kiedy zakładałaś swój biznes.

Możesz mieć wolność, satysfakcję i pracę, o jakiej marzysz.

 Musisz tylko działać z głową i strategicznie. Nie musisz robić wszystkiego na raz. Przede wszystkim musisz mieć PLAN, który wskaże Ci drogę działania i będzie sprowadzał Cię na właściwy kurs na każdym etapie. 

Budowanie biznesu bez strategii to jak budowanie domu bez fundamentów, zaczynanie pracy od projektu dachu…. odważyłabyś się tak działać???

ISTNIEJĄ BARDZO KONKRETNE POWODY, DLA KTÓRYCH NIE OSIĄGASZ POŻĄDANYCH EFEKTÓW

Poznaj je i sprawdź, czy dotyczą również Ciebie!

Bardzo łatwo jest łyknąć teksty, które mówią o tym jak fantastycznie jest mieć pasję i uczynić z niej swój zawód. Nie raz pewnie spotkałaś się ze słowami, że “jak kochasz to, co robisz, to nigdy nie jesteś w pracy”.

Niestety może to bardzo mocno wprowadzić w błąd zwłaszcza na początku drogi. Okazuje się, że każda pasja, jeśli ma stać się biznesem, potrzebuje mieć klientów. 

To oni sprawiają, że masz biznes, a nie pasję, że są zlecenia. 

Dlatego każdy biznes musisz zacząć od klienta. Musisz wiedzieć, czy to, co robisz, znajdzie odbiorców i w jaki sposób, będzie im pomagać. Tylko wtedy wiesz, że możesz działać skutecznie

Wydaje Ci się, że pasja do pracy i wysokie umiejętności są wystarczające na początku, że wystarczy jeśli po prostu pozyskasz jakiegoś klienta, ktoś do Ciebie przyjdzie i zarobisz jakieś pieniądze.

Po co wyznaczać cel, jak do końca nie wiesz gdzie może Cię ta droga zabrać?

Po prostu działaj, tak Ci mówią. I z pewnością jest w tym sporo racji.

Każde działanie jednak musi mieć swój cel i swój powód. Nieznajomość swojej głębokiej misji, swojego dlaczego, nie pozwala Ci jasno sformułować celów. Jak nie znasz celów to nie wiesz dokąd zmierzasz.. Kręcisz się wokół bieżących spraw i zanim się obejrzysz jesteś w punkcie wyjścia!

Jak słyszysz marka osobista to widzisz Ewę Chodakowską? Jej piękne zdjęcia, jeszcze piękniejsze i perfekcyjne ciało i mnóstwo filmików, wystąpień i dużo aktywności w Social Mediach.

Dodatkowo pewnie nie raz obiło Ci się o uszy, jaką silną marką osobistą jest Ewa.

Zgadza się. Tylko nikt w Social Mediach nie mówi, za tymi zdjęciami i filmikami, stoi cała strategia marketingowa oparta przede wszystkim na znajomości rynku i grupy docelowej. To gdzie Ewa bywa, co mówi i jakie działania podejmuje, to nie chaotyczne wybory, bo taki ma nastrój, ale działania, które skutecznie i konsekwentnie realizują założony cel, a to co widać, to wyłącznie zewnętrzny przejaw tych działań.

Raz czcionka prosta, raz retro. Bo taki masz nastrój. W zimie nosisz się na czarno, w lecie w spranych lnach i z rozwianym włosem. Super!

Absolutnie nikt nie broni Ci robić tego, na co masz ochotę. 

Twoja marka jednak musi mieć JAKIŚ charakter! 

Ktoś, kto wpadnie na Twoją stronę, musi poczuć to samo na instagramie czy Facebooku. Nie może też przeżyć szoku, jak zobaczy Cię na żywo na spotkaniu.

Rozumiesz?

Trzeba coś założyć, im prościej tym lepiej. Jednoznaczne mocne skojarzenie, Twój osobisty styl i wyróżnik. Nie do podrobienia. Tylko TY. 

Konkurencja będzie mogła podrobić to, co robisz, może nawet skopiować ofertę….. Ale Ciebie nie skopiuje nikt. Miej swój spójny i charakterystyczny styl oparty również na Twojej osobowości  i czytelny dla Twojego klienta.

Raz mówisz jak do babci, raz jak do dziecka… innym razem tłumaczysz kurierowi. Jak nie wiesz, kto jest Twoim klientem, nie znasz tej osoby, to mówisz do wszystkich i do nikogo. 

Komunikat ślizga się gdzieś po powierzchni, jest bezosobowy, nie ma ładunku emocjonalnego.

Tylko dogłębna znajomość swojego klienta da Ci możliwość poznania jego języka, zastanowienia się kim jest, adresowania bezpośrednio do niego. 

To nie jakaś tam anonimowa marketingowa persona, ale to Baśka, Anka i Krzysiek. Znasz ich? Mielibyście o czym pogadać przy kawie? Znaleźlibyście swój wspólny język?

Rynek zmienia się w iście kosmicznym tempie. Ostatni rok to prawdziwy armagedon. Raz offilne, raz online, tylko premium…. nie , tylko pierwszej potrzeby…..

Można oszaleć, czujesz się tak?

Z każdej strony reklama, propozycja, post, webinar, live…… wszystko wydaje się być super.

Tymczasem Twój klient podejmuje decyzję według naprawdę prostego schematu. Wystarczy, że poznasz jakie są poszczególne kroki i sposób jego myślenia. Wystarczy, że zrozumiesz, czego potrzebuje, aby podjąć decyzję, że kurs online to nie bułka i każdy z tych produktów wymaga innego sposobu komunikacji i prezentowania. To nie są czary. To znajomość realnych narządzi, dzięki którym zyskujesz uwagę, nawiązujesz relację, a następnie sprzedajesz.

Rozwiązanie jest prostsze niż myślisz...

Opracowanie strategii, która pozwoli Ci pracować na własnych zasadach i w oparciu o własne wartości, realizować pasję,  jednocześnie mieć z tego radość i satysfakcję oraz przynosić dochody, wcale nie jest strategią z NASA, ale czymś, co możesz stworzyć samodzielnie.

 

Już wiesz, że potrzebna Ci jest strategia, rozumiesz, że w centrum Twoich działań powinien być klient  jego problemy, nie Ty. 

Wiesz też, że marka osobista to biznes, który będzie rósł i rozwijał się z Tobą i to znacznie więcej niż tylko medialny wizerunek, który jest zaledwie jego niewielką częścią.

 

Efektem jest:

  • Strategia działań pokazująca krok po kroku sposób docierania do klienta i rozwiązywania jego problemów oraz sprzedaży

  • Przyciąganie klientów, z którymi Ty chcesz pracować dzięki wizerunkowi eksperta i budowaniu relacji opartych na zaufaniu

  • Możliwość poszerzania oferty i rozwoju zawodowego bez konieczności tworzenia nowej marki i nowej strategii

  • Skuteczne i strategiczne przekucie pasji w zawód, który przynosi nie tylko satysfakcję, ale i dochody.

Musisz tylko działać z głową i po kolei, budując biznes od podstaw i wiedząc jaki jest cel, do którego zmierzasz.

kurs online

MARKA OSOBISTA BEZ ŚCIEMY

Bądź sobą. Osiągaj satysfakcję. Buduj dobry biznes.

MARKA OSOBISTA BEZ ŚCIEMY!

To kompletny kurs, który przeprowadzi Cię przez etapy budowania biznesu opartego na własnej marce osobistej.

 

Stworzysz biznes, który będzie skuteczny i dochodowy, a jednocześnie będzie spójny z Tobą i Twoimi wartościami. Pozwoli Ci realizować swoje pasje i czerpać z nich realne korzyści.

POZNAJ 3 FUNDAMENTY BIZNESU OPARTEGO NA SILNEJ I PRAWDZIWEJ MARCE OSOBISTEJ

KLIENT. FUNDAMENT KAŻDEGO BIZNESU

Stworzysz avatar perfekcyjnego klienta, dokonasz segmentacji, przygotujesz szczegółowe badanie.

Dzięki temu uzyskasz materiał do stworzenia oferty oraz całego systemu komunikacji i sprzedaży.

Będziesz wiedziała do kogo mówisz, a Twoja komunikacja będzie sprawiała wrażenie jakbyś „czytała w głowach” swoich odbiorców.

TWOJA MARKA I WIZERUNEK

Określisz co Tobą kieruje, jakie są Twoje cele, jaka jest Twoja misja.

Nauczysz się jak przekuwać wizję na cele, które są realne i mierzalne oraz planować ich realizację.

Opracujesz spójną strategię komunikacji i wizerunek własnej marki włącznie z systemem komunikacji wizualnej i werbalnej czyli kolorami, grafikami, zdjęciami, social mediami i językiem jakim należy mówić, aby trafiać do celu czyli serca klienta.

Wszystko co pozwoli Ci wyryć się w pamięci Twoich odbiorców i zdobyć ich zaufanie. 

SPRZEDAŻ I MARKETING

Trzeci etap ma na celu zbudowanie pomostu komunikacji pomiędzy Tobą i Twoim klientem.

To etap budowania oferty, która jest tą najbardziej pożądaną i poszukiwaną nie przez Ciebie i Twoją konkurencję, ale Twojego klienta.

Określisz gdzie powinnaś być zarówno w internecie, jak i poza nim.

Precyzyjnie ustalisz w jaki sposób docierać do swoich klientów i najlepiej sprzedawać swoje produkty i usługi.

BIO

Iza Faber

Pracuję z kobietami, które chcą budować biznes w zgodzie ze sobą, rozwijać swoje talenty i osiągać cele, które sobie wyznaczają w określonym czasie.

Budujemy strategię biznesową opartą na marce osobistej. Jest to możliwe dzięki znajomości osobistej misji i wartości. Tworzymy spójny system komunikacji i wizerunek, który jest oparty na Twoim potencjale i jasno określonej wizji rozwoju przekutej na mierzalne i określone w czasie, cele. 

Wierzę, że prawdziwa marka osobista to pełna świadomość swojego potencjału i zasobów, klarowna wizja rozwoju osobistego i zawodowego i świadomy wybór oraz znajomość odbiorcy, do którego jest kierowana.

Od Twojej marki zależy jak postrzegają Cię klienci i partnerzy, a finalnie jak możesz pracować  i ile zarabiać.

MARKA OSOBISTA BEZ ŚCIEMY!

ZARABIAJ W OPARCIU O SWOJE TALENTY I W ZGODZIE Z WARTOŚCIAMI TWORZĄC BIZNES OPARTY NA MARCE OSOBISTEJ.

Pracuj wykorzystując swoje talenty i i pasję.
Poznaj swojego klienta i stwórz ofertę, której pragnie.
Zbuduj autentyczny wizerunek eksperta w swojej branży, który pozwoli Ci się rozwijać.

Dan Schwabel, Personal Branding 2.0

Czasy, gdy każdy beztrosko wrzucał na Facebooka przypadkowe zdjęcia i pisał nieprzemyślane komentarze, już dawno się skończyły. Teraz musimy się pilnować i przynajmniej chwilę zastanowić się nad sensownością każdego wpisu, bo za pomocą mediów społecznościowych nie tylko się bawimy, ale coraz częściej także szukamy pracy. A jeśli dobrze zaplanujemy ścieżkę rozwoju kariery i zadbamy o markę osobistą, a co za tym idzie – jeśli będziemy mieli plan na siebie w sieci, wówczas praca znajdzie nas.

Teraz kurs budowania biznesu opartego na marce osobistej dostępny także w wersji grupowej i z bonusami!

WERSJA GRUPOWA STARTUJE JUŻ 31 MAJA!

Jeśli chcesz pracować z innymi zmotywowanymi kobietami i otrzymywać moje wsparcie w trakcie trwania kursu, dołącz już teraz i zarezerwuj miejsce.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!!!

WERSJA STANDARD

370 zł

zamiast 480 zł

CO OTRZYMUJESZ?

Kompleksowy program budowania biznesu w oparciu o silną i autentyczną markę osobistą,

15 kompleksowych lekcji 

Ponad 10 godzin nagrań,

Pdf’y i ćwiczenia do pobrania i wykonania,

Bezterminowy dostęp do kursu w wersji online,

Dostęp do wszystkich aktualizacji kursu,

Przepis na biznes zgodny z tym kim jesteś, Twoimi wartościami i talentami.

WERSJA PLUS

470 zł

zamiast 1380 zł

CO OTRZYMUJESZ?

Kompleksowy program budowania biznesu w oparciu o silną i autentyczną markę osobistą,

15 kompleksowych lekcji 

Ponad 10 godzin nagrań,

Pdf’y i ćwiczenia do pobrania i wykonania,

Bezterminowy dostęp do kursu w wersji online,

Dostęp do wszystkich aktualizacji kursu,

Przepis na biznes zgodny z tym kim jesteś, Twoimi wartościami i talentami.

BONUSY o wartości 900zł

Bezterminowy dostęp do zamkniętej grupy kursowej,

Live w zamkniętej grupie  w każdy poniedziałek rozpoczynający tydzień pracy.

Wprowadzenie do modułu  i sposobu pracy ze szczegółowym naciskiem na efekt z jakim powinnaś zamknąć tydzień.

Live w zamkniętej grupie w każdy piątek zamykający i podsumowujący tydzień pracy 

Sesja pytań i odpowiedzi w każdy piątek uwzględniająca odpowiedzi na wszystkie pytania i wyzwania uczestników kursu

Praca w grupie 

Możliwość networkingu i wsparcia od osób na podobnym etapie rozwoju swojej marki.

MARKA OSOBISTA BEZ ŚCIEMY

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jeżeli kurs Ci się nie spodoba, w ciągu 7 dni możesz do mnie napisać i dostaniesz pełen zwrot zapłaconej kwoty. Nie musisz podawać powodów, nie musisz się tłumaczyć. Szanuję Twoje zdanie i Twój wybór :)

Najczęściej zadawane pytania

Kurs jest dla każdego, kto chce zbudować silną markę osobistą, która pozwoli mu pracować w oparciu o własne talenty i pasje i zarabiać dzięki nim.

Jeśli czujesz, że błądzisz, że to, co robisz nie przynosi efektów, to czas zacząć działać od początku i strategicznie. 

Kurs jest dedykowany osobom, które chcą pracować w oparciu o markę osobistą, mikro przedsiębiorcom, freelancerom, artystom i specjalistom na etacie.

Dowiesz się jak tworzyć biznes od fundamentów.

Zrozumiesz, że biznes oparty jest na kliencie, bez nich masz hobby. Dlatego zaczynasz od poznania i zrozumienia klienta, przechodząc płynnie przez tworzenie spójnego wizerunku i sposobów komunikacji i sprzedaży.

Marka osobista to Ty, Twój klient i pomost komunikacji pomiędzy Wami. Opracujesz każdy z tych elementów. 

Dostęp do kursu jest bezterminowy. Pracujesz we własnym tempie i w dowolnym czasie. Przez cały czas masz dostęp do wszystkich modułów. 

Dostajesz również dostęp do wszystkich kolejnych aktualizacji kursu.

W wersji grupowej rozpoczynamy 24 maja w poniedziałek live’em wprowadzającym w zamkniętej grupie. 

Kolejne spotkania będą przez kolejne trzy tygodnie.

Dostęp do grupy jest bezterminowy i live można odsłuchać później jeśli w danej chwili nie jesteś w stanie brać w nim udziału na żywo.

Tak, w wersji grupowej. Jest to wspólna nauka w grupie zamkniętej i możesz tam dowoli dyskutować z innymi osobami na kursie. 

Będą też sesje pytań i odpowiedzi w trzy kolejne piątki wraz z live’ami podsumowującymi tydzień pracy.

Pytania będzie można do mnie wysyłać w ciągu tygodnia i w piątek będę na nie odpowiadać.

W wersji standard pracujesz samodzielnie. Pamiętaj jednak, że nigdy nie jesteś sama! W razie problemu zawsze można napisać!

 

Jeśli stwierdzisz, że to nie jest kurs dla Ciebie, masz 7 dni na rezygnacją, a ja zwracam Ci pełną wpłatę. Bez zbędnych pytań i tłumaczeń. To Twoja decyzja i ja ją szanuję.

SPRAWDŹ, CZY TO ROZWIĄZANIE IDEALNE DLA CIEBIE

MOŻESZ ZARABIAĆ I PRACOWAĆ Z PASJĄ W OPARCIU O SWOJE NATURALNE TALENTY.
ZBUDUJ SILNĄ I AUTENTYCZNĄ MARKĘ OSOBISTĄ!

Czy pragniesz zacząć pracować na “swoim” i wiesz, że musisz być w sieci i musisz być “social”, ale nie bardzo wiesz jak to zrobić?
Czy marzy Ci się, aby przekuć swoje hobby w zawód i zarabiać na nim?
Czy pragniesz zacząć pracować na “swoim” i wiesz, że musisz być w sieci i musisz być “social”, ale nie bardzo wiesz jak to zrobić?

DLACZEGO POWINNAŚ DOŁĄCZYĆ DO KURSU JUŻ DZISIAJ?

chcesz wreszcie zobaczyć efekty, poczuć, że pracujesz na własnych zasadach, lekko i z pasją?

Nie powinnaś! Możesz :)

To propozycja, jeśli masz już dość patrzenia jak inni pracują lekko i z radością, a Ty skrobiesz się po głowie, co robić. 

Możesz, jeśli nie chcesz już dłużej błądzić jak dziecko we mgle.

Możesz, jeśli czujesz, że już dość straconego czasu i energii. 

Możesz, jeśli Twoim marzeniem jest praca z wykorzystaniem własnego potencjału i talentów.

Możesz, jeśli chcesz zacząć działać skutecznie i w oparciu o rzetelną wiedzę, którą przekujesz na strategię działania.

Czy zdecydujesz się przejść tę drogę ze mną, czy nie, tego Ci życzę! 

Osiągaj satysfakcję, pomnażaj talenty, buduj dobry biznes!

Iza

rezulaty ma ten, kto podejmuje wyzwanie, 

zdobywa się na odwagę, by wyjść na arenę i zawalczyć o swoje marzenia

MARKA OSOBISTA BEZ ŚCIEMY!

CHCĘ ZBUDOWAĆ BIZNES OPARTY NA AUTENTYCZNEJ MARCE I ZACZĄĆ ZARABIAĆ

© 2021 Iza Faber | Polityka Prywatności | Kontakt