-> Marka osobista

-> Marka osobista

[vc_row row_height_percent=”0″ back_color=”color-lxmt” overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ column_width_percent=”100″ shift_y=”0″ z_index=”0″][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Solidna i świadomie budowana marka osobista potrzebna jest osobom zarówno poszukującym pracy na etacie, jak i freelancerom, czy przedsiębiorcom. Jej celem jest stworzenie świadomego wizerunku eksperta i marketingu bazującego na relacjach i ideii H2H (human to human, człowiek do człowieka).

Budowanie marki osobistej jest procesem, w którym kluczową rolę odgrywa identyfikacja celów i zaplanowanie strategii działania opartej na solidnej wiedzy i znajomości potencjalnego odbiorcy.

Marka osobista to, to co mówią o Tobie, kiedy Cię tam nie ma.  Spraw, by mówiono to, co chcesz. Zaplanuj świadomie swoje działania i strategię.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Zaczynając pracę nad marką osobistą, decydujesz się na ostatnią rewolucję zawodową w swoim życiu. Marka osobista będzie z Tobą i będzie na Ciebie pracować wtedy kiedy będziesz się rozwijać, modyfikować swoje produkty i usługi.

Budowanie marki osobistej to proces, który nigdy się nie kończy. Marka dojrzewa razem z Tobą i Twoimi odbiorcami. 

Wiedza i doświadczenie w marketingu oraz fotografii pozwoliły mi stworzyć program pomagający moim klientom planować świadome działania, budować markę osobistą w oparciu o rzetelną wiedzę i analizę własnych zasobów oraz klienta.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Program marki osobistej powstał w oparciu o moje doświadczenie pracy z klientem pragnącym pracować w zgodzie ze sobą, pozostać autentycznym i działać skutecznie na polu komunikacji ze swoją grupą docelową i segmentami klienta.

Wieloletnie doświadczenie w szkoleniach pozwala mi trzeźwym okiem instruktora spojrzeć na Twoją sytuację i możliwości oraz pomoc Ci znaleźć sposób na siebie i wyznaczyć sobie jasny plan działania podparty solidną analizą i wiedzą.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Zbuduj dobry biznes oparty na autentycznej marce osobistej, dzięki któremu zaczniesz docierać do wymarzonych klientów i działać skutecznie.

BEZ GODZIN SPĘDZONYCH W SOCIAL MEDIACH I MILIONÓW WYDANCYCH NA DOCIERANIE DO WSZYSTKICH I NIKOGO

[/vc_column_text][vc_column_text]

SPRAWDŹ MÓJ KURS ONLINE I PROGRAM INDYWIDUALNY

WYBIERZ OPCJĘ SKROJONĄ NA WŁASNĄ MIARĘ

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image media=”84565″ media_width_percent=”100″ media_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.izafaber.pl%2Fsprzedaz-marka-osobista-bez-sciemy%2F|||”][vc_button button_color=”color-jevc” size=”btn-xl” radius=”btn-round” border_width=”0″ link=”url:https%3A%2F%2Fwww.izafaber.pl%2Fsprzedaz-marka-osobista-bez-sciemy%2F|||”]KURS ONLINE[/vc_button][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image media=”84566″ media_width_percent=”100″ media_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.izafaber.pl%2Fprogram-indywidualny%2F|||”][vc_button button_color=”color-jevc” size=”btn-xl” radius=”btn-round” border_width=”0″ link=”url:https%3A%2F%2Fwww.izafaber.pl%2Fmarka-osobista%2F|||”]PROGRAM INDYWIDUalny[/vc_button][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

JEŚLI NIE JESTEŚ PEWNA CO WYBRAĆ I JAKIEJ POMOCY POTRZEBUJESZ WSKAKUJ NA SPOTKANIE!

[/vc_column_text][vc_column_text]

KONSULTACJA

 

Skorzystaj z jednorazowej bezpłatnej konsultacji dotyczącej marki osobistej.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

KONTAKT

TELEFON +48 536 864 064

MAIL iza@izafaber.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]