-> O mnie

-> O mnie

[vc_row unlock_row_content=”yes” row_height_percent=”100″ override_padding=”yes” h_padding=”0″ top_padding=”0″ bottom_padding=”0″ back_color=”color-jevc” overlay_alpha=”50″ equal_height=”yes” gutter_size=”3″ column_width_percent=”100″ shift_y=”0″ z_index=”0″][vc_column column_width_percent=”100″ expand_height=”yes” style=”dark” overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ medium_width=”0″ shift_x=”0″ shift_y=”0″ z_index=”0″ width=”1/2″][vc_single_image media=”83669″ media_width_percent=”100″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Pomagam w  budowaniu marki osobistej, czyli strategii skutecznego biznesu opartego na Twoich wartościach i świadomej komunikacji z klientem będącej odpowiedzią na realne problemy  potrzeby.

Wieloletnie doświadczenie z zakresu marketingu i fotografii pozwalają mi łączyć te funkcje, które przeplatają się wzajemnie i są ze sobą ściśle połączone.

Praca ze mną to proces, podczas którego szczegółowo zaplanujemy założenia i cele dotyczące Twojej marki osobistej i jej prezentacji oraz sposobów komunikacji.

Swoją pracą szerzę światopogląd, że właściwa autoprezentacja wzmacnia przede wszystkim emocję zaufania – jedną z podstawowych więzi międzyludzkich i absolutny fundament pozwalający na budowanie relacji z odbiorcą.
Wierzę, że zaufanie buduje się swoim wizerunkiem i swojej roli upatruję właśnie w procesie budowania profesjonalnego wizerunku i marki osobistej.

Pomagam w tworzeniu identyfikacji wizualnej i budowaniu świadomego wizerunku przy zastosowaniu fotografii wizerunkowej i biznesowej.

Pracuję z ludźmi biznesu, przedstawicielami różnych branż, liderami, przedsiębiorcami, menedżerami, profesjonalistami, indywidualistami, twórcami i artystami, całymi zespołami, grupami i indywidualnymi osobami znajdującymi się na różnym etapie zawodowym.

Zapraszam[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Zostaw tutaj swoje przemyślenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *