-> Portfolio fotografia eventowa

-> Portfolio fotografia eventowa

[vc_row row_height_percent=”0″ back_color=”color-lxmt” overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ column_width_percent=”100″ shift_y=”0″ z_index=”0″ shape_dividers=””][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Event może przynieść sukces firmie także długo po jego zakończeniu. Dlatego odpowiednia i profesjonalna dokumentacja zdjęciowa wydarzenia jest świetnym narzędziem promocyjnym, gotowym do wykorzystania w wielu materiałach marketingowym online i offline. 

Dobrze zaplanowana sesja fotografii eventowej dostarcza materiału, który się nie zużywa.

Zdjęcia z imprez i ważnych spotkań biznesowych czy okolicznościowych to wspaniała możliwość do budowania wizerunku firmowego, prezentacji pracy w firmie oraz osiągnięć pracowników i pracodawców. 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Dysponowanie dużą ilością wysokiej jakości materiałów to potrzeba i pragnienie każdego specjalisty od działań online. Organizowany event jest ich kopalnią. Co więcej, materiały mogą być wykorzystywane jeszcze wiele miesięcy po wydarzeniu. Z różnych okazji i w różnych kontekstach.

Dzięki fotografii eventowej marketingowe „życie” eventu można wydłużyć.  Kluczowym elementem wyróżniającym event od standardowych działań marketingowych jest jego niecodzienny charakter. A to sprawia, że jest wyjątkowo fotogeniczny. Warto z tej cechy skorzystać.  

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][uncode_block id=”78822″][/vc_column][/vc_row]