Solidna i świadomie budowana marka osobista potrzebna jest osobom zarówno poszukującym pracy na etacie, jak i freelancerom, czy przedsiębiorcom. Jej celem jest stworzenie świadomego wizerunku eksperta i marketingu bazującego na relacjach i ideii H2H (human to human, człowiek do człowieka).

Budowanie marki osobistej jest procesem, w którym kluczową rolę odgrywa identyfikacja celów i zaplanowanie strategii działania opartej na solidnej wiedzy i znajomości potencjalnego odbiorcy.

Marka osobista to, to co mówią o Tobie, kiedy Cię tam nie ma.  Spraw, by mówiono to, co chcesz. Zaplanuj świadomie swoje działania i strategię.

Zaczynając pracę nad marką osobistą, decydujesz się na ostatnią rewolucję zawodową w swoim życiu. Marka osobista będzie z Tobą i będzie na Ciebie pracować wtedy kiedy będziesz się rozwijać, modyfikować swoje produkty i usługi.

Budowanie marki osobistej to proces, który nigdy się nie kończy. Marka dojrzewa razem z Tobą i Twoimi odbiorcami. 

Wiedza i doświadczenie w marketingu oraz fotografii pozwoliły mi stworzyć program pomagający moim klientom planować świadome działania, budować markę osobistą w oparciu o rzetelną wiedzę i analizę własnych zasobów oraz klienta.

Program marki osobistej powstał w oparciu o moje doświadczenie pracy z klientem pragnącym pracować w zgodzie ze sobą, pozostać autentycznym i działać skutecznie na polu komunikacji ze swoją grupą docelową i segmentami klienta.

Wieloletnie doświadczenie w szkoleniach pozwala mi trzeźwym okiem instruktora spojrzeć na Twoją sytuację i możliwości oraz pomoc Ci znaleźć sposób na siebie i wyznaczyć sobie jasny plan działania podparty solidną analizą i wiedzą.

PROGRAM

Budowanie marki osobistej to program , dla osób, które skrócić swoją drogę do serca klienta i działać w oparciu o własne wartości. 

Z marka osobistą budujesz biznes wokół siebie, i tego kim jesteś, nie odwrotnie.  Marka osobista pozostanie z Tobą bez względu na to, jakie decyzje zawodowe podejmiesz.  Jest potrzebna zarówno ekspertom pracującym na etacie, jak i osobom działającym samodzielnie czy będącym liderami zespołów.

CEL I ZASTOSOWANIE

  • Stworzenie silnej marki osobistej opartej na świadomym wyborze grupy docelowej i skutecznym dotarciu do klienta
  • Stworzenie planu działania i strategii marketingowej

DLA KOGO 

  • wszystkich, którzy wiedzą, że w dziś liczy się człowiek i marketing oparty na relacji i zasadzie H2H (człowiek do człowieka), który zapewnia długofalowe korzyści i możliwość pozostania autentycznym w każdym obszarze działań zawodowych

 

LOKALIZACJA – konsultacje online

ZAKRES MERYTORYCZNYdostosowany jest do Twoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Tempo i intensywność pracy zależy od Twojej motywacji i chęci.  Otrzymujesz materiały dydaktyczne oraz na bieżąco analizujemy realizację planu kładąc nacisk na najbardziej newralgiczne obszary.

Program może obejmować zagadnienia od bardzo podstawowych do zaawansowanych:

  • personalną analizę SWOT
  • ustalenie wizji i misji oraz identyfikację dlaczego
  • określenie archetypu marki i budowy świadomego wizerunku w obszarze komunikacji wizualnej i werbalnej
  • dokładne określenie klienta i jego segmentów
  • dobranie odpowiednich kanałów komunikacji
  • zbudowanie systemu produktów i usług oraz ich właściwej wyceny
  • ustalenie strategii marketingowej

KONSULTACJA

 

Skorzystaj z jednorazowej bezpłatnej konsultacji dotyczącej marki osobistej.


KONTAKT

TELEFON +48 536 864 064

MAIL iza@izafaber.pl