Od ponad 10 lat szkolę innych fotografów od poziomu podstawowego do zawodowego na kursach online, warsztatach grupowych i szkoleniach indywidualnych.

Pracowałam z ponad 3 tysiącami kursantów.

Jako instruktor stawiam przede wszystkim na skuteczność i efektywność. Gwarantuję, że nie wypuszczę Cię w świat, dopóki nie przekonam się, że przekazana przeze mnie wiedza, została zrozumiana i przyswojona.

Szkolenia fotograficzne to również znakomity pomysł na event firmowy czy prezent dla pasjonata fotografii.

Jeśli jesteś fotografem, który utknął na swojej zawodowej ścieżce, idealny dla Ciebie będzie program mentoringowy stworzony z myślą o zawodowych fotografach.  

W trakcie programu analizujemy Twoje portfolio i obecną sytuację zawodową i wyznaczamy strategię działania. Skupiamy się również na części biznesowej i marketingowej, które często bywają pomijane przez fotografów, skupiających się wyłącznie na rozwoju swojego warsztatu i portfolia. 

Mentoring fotograficzny to program przygotowany z myślą o fotografach, którzy chcą sięgnąć po więcej. 

Celem programu jest stworzenie silnej marki fotografa biznesowego opartej na świadomym wyborze grupy docelowej i skutecznym dotarciu do klienta oraz skutecznej strategii marketingowej i sprzedażowej.

SPRAWDŹ OFERTĘ

W fotografii nie ma gotowych recept na każdą sytuację.
Zrozumiesz i poczujesz na czym polega fotografowanie przy użyciu lampy oraz jakie narzędzia masz do dyspozycji aby Twoje zdjęcia osiągnęły jakość, jaka do tej pory, była poza Twoim zasięgiem.
Na tych warsztatach odkryjesz “Amerykę” !

SPRAWDŹ OFERTĘ

Warsztaty i szkolenia fotograficzne to doskonały pomysł na firmowy event. Dla wszystkich chłonnych użytecznej wiedzy podanej w atrakcyjny sposób proponuję imprezę w formie warsztatów, podczas których uczestnicy odkryją tajniki pracy z aparatem. 

Temat warsztatów, zakres merytoryczny i praktyczny zależy od długości wydarzenia oraz ilości uczestników. Program zawsze jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

SPRAWDŹ OFERTĘ